To all Friends of Computers for Guatemala,

Many thanks to all of you who voted for us, or tried to vote for us, on the Chase Community Giving program!

We didn’t find out about the program and get our paper work in until the last week of the five week voting period, so although we didn’t win, we are very appreciative of the 405 votes we did get in less than five days of voting. I call that a great success. Next time we’ll be ready!

Knowing that so many of you voted and supported us gives us the energy and the motivation to continue with our two main projects of providing computers to schools and libraries in Guatemala and finish our high school. I wish I could thank each one of you personally, but unfortunately the Chase web site did not make it easy to identify everyone who voted.

We would especially like to thank board member Marek Rygielski who got an amazing number of votes from his native Poland, and Miracles in Action for getting their supporters to also vote for us.

Hope you’ll support us again in the fall.

Don

Dziękuję

DZIĘKUJĘ – wszystkim znajomym i nieznajomym za głosy oraz wsparcie w projekcie, o którym tak niewiele miałem przecież szansę Wam opowiedzieć.

My zdobyliśmy 405 głosów. Za mało, by wygrać, a jednak – bardzo dużo, bo na osiągnięcie tego wyniku mieliśmy zaledwie kilka dni.

Za to wspierana przez nas fundacja Miracles in Action – WYGRAŁA granta na 20 tysięcy dolarów zbierając 1788 głosów i zajmując aż 84. pozycję! Penny Rambacher, szefowa tej organizacji, jest pod wrażeniem liczby głosów, które napłynęły z Polski. Oraz… urody Polek;)

Wyszliśmy z tego doświadczenia z przekonaniem, że warto sobie stawiać duże wyzwania. Że warto stanąć na linii startu nawet wtedy, gdy wygrana wydaje się prawie niemożliwa.

Naszą wspólną wygraną w tym konkursie jest to wspaniałe poczucie wsparcia i zaufania tak wielu osób! Tego właśnie Wam życzę bardzo – byście je czuli obok siebie jak najczęściej.

Już dziś jesteście Wspaniali!
Marek Rygielski

P.S. To była dopiero druga edycja konkursu Chase. Może więc – spotkamy się ponownie jesienią?

Nasz ostatni wysiłek

W zaledwie trzy dni po tym, jak rozpoczęliśmy głosowanie na Computers for Guetamela przesunęliśmy się z 5250 pozycji na 475 miejsce. Jednak wciąż potrzeba nam ponad 700 głosów by dostać się do do grona 200 szczęśliwców i otrzymać upragnionego granta na dokończenie budowy szkoły. Jeśli jeszcze nie zagłosowałaś, pozwól, że dam Ci jeszcze jeden powód, by zrobić to jeszcze dziś:

Continue reading ‘Nasz ostatni wysiłek’